В роботі:

«Легенди Диво-звірів» — мультиплікаційні казки-легенди про стародавні часи,коли люди ще не міркували про кордони,мандруючи чарівним світом, через казкові річки та озера, захоплюючі галявини та величні гірські каскади, у пошуках Дивокрая. В ті часи існували дивовижні звіри, які допомагали, захищали і навчали людей мудрості Всесвіту. Візуальний ряд побудований на образах що, створені в стилі живопису Марії Приймаченко.

«Movie361» — кіно, як інша реальність. За допомогою новітніх технологій зйомки глядач відчуває себе учасником, головним героєм, з повним ефектом перебування в реальності фільму.

«Тореадори з Васюківки» — художній повнометражний фільм за творами видатного, дитячого, українського письменника Всеволода Нестайко. В основі – весела, літня, пригодницька історія двох вірних друзів Яви та Павлуши. Які у вирішальні хвилини виявляють свою доброту, милосердя та сміливість.

«Діти і Війна» — міжнародний альманах. Короткометражні ігрові фільми режисерів з різних країн поєднані однією темою. Історії з різних часів, з різних війн, але всі про те, як виглядає війна очима дитини, як змінює і як впливає на долю, вчинки, характер.